“РИМСКА„ ПИЦА (ТЕСТО,ДОМАТЕН СОС, МОЦАРЕЛА,БЕКОН,СИНЬО СИРЕНЕ,БОСИЛЕК) 40 СМ.

10.50 лв.

Call Now Button